V Charytatywny Bieg Mikołajkowy w Świdniku z udziałem IA PAN

V Charytatywny Bieg Mikołajkowy w Świdniku z udziałem IA PAN

Print Friendly

Szanowni Państwo,

Po raz trzeci Instytut Agrofizyki PAN w Lublinie zdecydował się na wsparcie idei Charytatywnego Biegu Mikołajkowego w Świdniku. W tym roku odbędzie się już piąta edycja tego wydarzenia. Bieg jest imprezą o charakterze dobroczynnym. Organizatorzy zbierają fundusze na leczenie Marysi Szlązak chorej na raka móżdżku oraz dla Pawełka Łagowskiego cierpiącego na mózgowe porażenie dziecięce. W związku z zaangażowaniem Instytutu organizatorzy biegu przewidzieli darmowe pakiety startowe dla pracowników naszej jednostki. Przewidzianych jest siedem pakietów, ale w przypadku dużego zainteresowania, ilość ta może się zmienić.

Zapisy na bieg odbywają się przez stronę internatową, do której link znajduje się poniżej:
http://biegajacyswidnik.pl/index.php/zapisy-v-charytatywny-bieg-mikolajkowy/

Bieg odbędzie się 2 grudnia 2018 r., o godz. 11.00. Start i meta są zlokalizowane przed budynkiem Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku. Przewidywana liczba uczestników – 600 osób. Dystans – 5km. Pozostałe informacje znajdziecie Państwo na stronie http://biegajacyswidnik.pl/ oraz https://www.facebook.com/BiegajacySwidnik/

Osoby zainteresowane uczestnictwem w biegu bardzo proszę o przesłanie do mnie (Piotr Pieczywek, pokój 231, budynek A) swoich danych z dowodu osobistego – imię nazwisko, pesel, seria i numer dokumentu, adres itd. Potrzebne to jest do ubezpieczenia i wystawienia imiennego numeru startowego.

Stawienie się na starcie nie jest jedyną formą wsparcia idei Biegu Mikołajkowego oferowaną pracownikom Instytutu.  Podczas V Charytatywnego Biegu Mikołajkowego odbędzie się loteria fantowa, z której dochód przeznaczony będzie na wsparcie wspomnianej dwójki dzieci. Fanty loteryjne pochodzą ze zbiórek od indywidualnych darczyńców.

W imieniu organizatorów chciałbym zachęcić Państwa do przekazania drobnych upominków, które dla Państwa są już niepotrzebne. Fantami mogą być używane, ale niezniszczone: zabawki, książki dla dzieci, drobne upominki, akcesoria sportowe, porcelana, filmy DVD itp., słowem każda rzecz, z której sami by się Państwo ucieszyli. W sprawie przekazania fantów również proszę o kontakt ze mną.

Z góry dziękuję za pozytywny odzew i zaangażowanie.

Z wyrazami szacunku
Piotr Pieczywek

Top
X