Employees

General information

Employees

Print Friendly
Pracownicy badawczo-techniczniNr pokojuTelefonE-mail
Adamczuk Agnieszka116(81) 744 50 61 w. 150a.adamczuk@ipan.lublin.pl
Dobrzański BohdanB121(81) 744 50 61 w. 163b.dobrzanski@ipan.lublin.pl
Kobyłka RafałB129(81) 744 50 61 w. 188r.kobylka@ipan.lublin.pl
Łukowski Mateusz IwoD110(81) 744 50 61 w. 191m.lukowski@ipan.lublin.pl
Rejman Jerzy135(81) 744 50 61 w. 152j.rejman@ipan.lublin.pl
Rejman Jerzy
Szatanik-Kloc Alicja115(81) 744 50 51 w. 147a.kloc@ipan.lublin.pl
Associate ProfessorsNr pokojuTelefonE-mail
Cybulska Justyna230(81) 744 50 61 w. 145j.cybulska@ipan.lublin.pl
Lamorski Krzysztof207(81) 744 50 61 w. 121k.lamorski@ipan.lublin.pl
Miś AntoniB111(81) 744 50 61 w. 178a.mis@ipan.lublin.pl
Nosalewicz Artur114(81) 744 50 61 w. 158a.nosalewicz@ipan.lublin.pl
Rusinek RobertB117(81) 744 50 61 w. 175r.rusinek@ipan.lublin.pl
Ryżak MagdalenaD103(81) 744 50 61 w. 133m.ryzak@ipan.lublin.pl
Stasiak MateuszB104(81) 744 50 61 w. 173m.stasiak@ipan.lublin.pl
Szymańska-Chargot Monika214(81) 744 50 61 w. 141m.szymanska@ipan.lublin.pl
Wiącek JoannaB127(81) 744 50 61 w. 181j.sykut@ipan.lublin.pl
TutorsNr pokojuTelefonE-mail
Boguta Patrycja117(81) 744 50 61 w. 148p.warchulska@ipan.lublin.pl
Bulak Piotr225(81) 744 50 61 w. 134p.bulak@ipan.lublin.pl
Chylińska Monika214(81) 744 50 61 w. 141m.chylinska@ipan.lublin.pl
Cieśla Jolanta232(81) 744 50 61 w. 192j.ciesla@ipan.lublin.pl
Gryta Agata139(81) 744 50 61 w.177a.gryta@ipan.lublin.pl
Jaromin-Gleń Katarzyna215(81) 744 50 61 w. 131k.jaromin-glen@ipan.lublin.pl
Kafarski Marcin203(81) 744 50 61 w. 199m.kafarski@ipan.lublin.pl
Krzemińska IzabelaB113(81) 744 50 61 w. 190i.krzeminska@ipan.lublin.pl
Krzyszczak Jaromir208(81) 744 50 61 w. 198j.krzyszczak@ipan.lublin.pl
Leszczuk Agata232(81) 744 50 61 w. 144a.leszczuk@ipan.lublin.pl
Nawrocka AgnieszkaB115(81) 744 50 61 w. 187a.nawrocka@ipan.lublin.pl
Oleszek MartaB119(81) 744 50 61 w. 167m.oleszek@ipan.lublin.pl
Oszust Karolina112(81) 744 50 61 w. 206k.oszust@ipan.lublin.pl
Panek Jacek107a(81) 744 50 61 w. 177j.panek@ipan.lublin.pl
Parafiniuk PiotrB106(81) 744 50 61 w. 182p.parafiniuk@ipan.lublin.pl
Pieczywek Piotr232(81) 744 50 61 w. 192p.pieczywek@ipan.lublin.pl
Siczek Anna111(81) 744 50 61 w. 154a.siczek@ipan.lublin.pl
Sochan AgataD103(81) 744 50 61 w. 133a.sochan@ipan.lublin.pl
Szewczak Kamil211(81) 744 50 61 w. 127k.szewczak@ipan.lublin.pl
Szewczuk-Karpisz Katarzyna116(81) 744 50 61 w. 150k.szewczuk-karpisz@ipan.lublin.pl
Szlązak Radosław212(81) 744 50 61 w. 191r.szlazak@ipan.lublin.pl
Szypłowska Agnieszka203(81) 744 50 61 w. 199a.szyplowska@ipan.lublin.pl
Walkiewicz Anna220(81) 744 50 61 w. 205a.walkiewicz@ipan.lublin.pl
Wilczek Andrzej243(81) 744 50 61 w. 113a.wilczek@ipan.lublin.pl
AssistantsNr pokojuTelefonE-mail
Gluba Łukasz212(81) 744 50 61 w. 127l.gluba@ipan.lublin.pl
Siecińska Joanna113(81) 744 50 61 w. 157j.wrobel@ipan.lublin.pl
Skic Kamil125(81) 744 50 61 w. 148k.skic@ipan.lublin.pl
Head of PhD StudiesNr pokojuTelefonE-mail
Nosalewicz Artur114(81) 744 50 61 w. 158a.nosalewicz@ipan.lublin.pl
SecretariatNr pokojuTelefonE-mail
Dziewulska Monika6(81) 744 50 61 w. 195m.dziewulska@ipan.lublin.pl
PhD StudentsNr pokojuTelefonE-mail
Babiak Wioleta116(81) 744 50 61 w. 143w.babiak@ipan.lublin.pl
Główka Magdalena113(81) 744 50 61 w. 157m.glowka@ipan.lublin.pl
Góra Radosław107(81) 744 50 61 w. 162r.gora@ipan.lublin.pl
Gos Magdalena211(81) 744 50 61 w. 127m.gos@ipan.lublin.pl
Proc Kinga219(81) 744 50 61 w. 128k.proc@ipan.lublin.pl
Krekora MagdalenaB116(81) 744 50 61 w. 143m.krekora@ipan.lublin.pl
Kubaczyński Adam216(81) 744 50 61 w. 135a.kubaczynski@ipan.lublin.pl
Mącik Mateusz112(81) 744 50 61 w. 204m.macik@ipan.lublin.pl
Drobek Magdalena232(81) 744 50 61 w. 144m.drobek@ipan.lublin.pl
Klimczyk Marta110(81) 744 50 61 w. 153m.klimczyk@ipan.lublin.pl
Wesołowska Monika204(81) 744 50 61 w. 161m.wesolowska@ipan.lublin.pl
Rumińska WeronikaB116(81) 744 50 61 w. 143w.ruminska@ipan.lublin.pl
Rymarczyk Jan110(81) 744 50 61 w. 153j.rymarczyk@ipan.lublin.pl
Tomczyk Agnieszka117(81) 744 50 61 w. 139a.tomczyk@ipan.lublin.pl
Wnuk Ewa216(81) 744 50 61 w. 135e.wnuk@ipan.lublin.pl
Head of Dept.Nr pokojuTelefonE-mail
Kondracka Beata7(81) 744 50 61 w. 107b.kondracka@ipan.lublin.pl
Chief SpecialistNr pokojuTelefonE-mail
Zdunek Jarosław8(81) 744 50 61 w. 179j.zdunek@ipan.lublin.pl
Senior SpecialistNr pokojuTelefonE-mail
Pacek-Bieniek Agata8(81) 744 50 61 w. 179a.pacek-bieniek@ipan.lublin.pl
Head of ProjectsNr pokojuTelefonE-mail
Paul Grzegorz10(81) 744 50 61 w. 122g.paul@ipan.lublin.pl
Project CoordinatorNr pokojuTelefonE-mail
Wieczorek Anna9(81) 744 50 61 w. 116a.wieczorek@ipan.lublin.pl
Chief AccountantNr pokojuTelefonE-mail
Muszyńska Grażyna20(81) 744 50 61 w. 105g.muszynska@ipan.lublin.pl
Deputy Chief AccountantNr pokojuTelefonE-mail
Kazanowska-Charytanowicz Aneta21(81) 744 50 61 w. 106a.kazanowska@ipan.lublin.pl
Senior Payroll AccountantNr pokojuTelefonE-mail
Sujka Aneta22(81) 744 50 61 w. 108a.sujka@ipan.lublin.pl
Senior AccountantNr pokojuTelefonE-mail
Czupryńska Lucyna21(81) 744 50 61 w. 106l.czuprynska@ipan.lublin.pl
Muzyka Agnieszka21(81) 744 50 61 w. 106a.muzyka@ipan.lublin.pl
Parakowska Renata21(81) 744 50 61 w. 106r.parakowska@ipan.lublin.pl
Deputy Director for Administrative AffairsNr pokojuTelefonE-mail
Bronisz Emilia5(81) 744 50 61 w. 110e.bronisz@ipan.lublin.pl
Team Leader of Public Procurement SectionNr pokojuTelefonE-mail
Buchajczuk Ewa10(81) 744 50 61 w. 122e.buchajczuk@ipan.lublin.pl
Senior ClerkNr pokojuTelefonE-mail
Hamera Ewa4(81) 744 50 61 w. 109e.hamera@ipan.lublin.pl
Purchasing SpecialistNr pokojuTelefonE-mail
Łucka Monika4(81) 744 50 61 w.109m.lucka@ipan.lublin.pl
IT SpecialistNr pokojuTelefonE-mail
Sitarz Krzysztof018(81) 74 450 61 w. 151k.sitarz@ipan.lublin.pl
Maintenance SpecialistNr pokojuTelefonE-mail
Wawrzonek Adam3(81) 744 50 61 w. 104a.wawrzonek@ipan.lublin.pl
Workplace Health and SafetyNr pokojuTelefonE-mail
Zwierzchowski Andrzej25(81) 744 50 61 w. 100a.zwierzchowski@ipan.lublin.pl
Attorney-at-law/Senior HR SpecialistNr pokojuTelefonE-mail
Wiśniewska Anna22(81) 744 50 61 w. 108a.wisniewska@ipan.lublin.pl
Head of Office -Assistant Editor of International AgrophysicsNr pokojuTelefonE-mail
Nosalewicz MagdalenaB114(81) 744 50 61 w. 115m.nosalewicz@ipan.lublin.pl
Senior TechnicianNr pokojuTelefonE-mail
Kulawiak IrenaB114(81) 744 50 61 w. 115i.kulawiak@ipan.lublin.pl
Assistant Editor of Acta AgrophysicaNr pokojuTelefonE-mail
Pazur Marek228(81) 744 50 61 w. 114m.pazur@ipan.lublin.pl
Assistant to DirectorNr pokojuTelefonE-mail
Paszek Ewa18(81) 744 50 61 w. 101sekretariat@ipan.lublin.pl
Chief SpecialistNr pokojuTelefonE-mail
Pazur Marek228(81) 744 50 61 w. 114m.pazur@ipan.lublin.pl
Manager of RCPRPEUNr pokojuTelefonE-mail
Stępniewski AndrzejB120(81) 744 50 61 w. 169a.stepniewski@ipan.lublin.pl
Senior Specialist of RCPRPEUNr pokojuTelefonE-mail
Marszałowicz MichałB206(81) 744 50 61 w. 118m.marszalowicz@ipan.lublin.pl
Junior Specjalist of RCPRPEUNr pokojuTelefonE-mail
Nowak SylwiaB206(81) 744 50 61 w. 118s.nowak@ipan.lublin.pl
Civil Defense Specialist – Confidential OfficeNr pokojuTelefonE-mail
Rusinek RobertB117(81) 744 50 61 w. 175r.rusinek@ipan.lublin.pl
Top
X