Pracownicy

O Instytucie

Pracownicy

Print Friendly, PDF & Email
ProfesorowieNr pokojuTelefonE-mail
Baranowski Piotr204(81) 744 50 61 w. 161p.baranowski@ipan.lublin.pl
Bieganowski Andrzej217(81) 744 50 61 w. 132a.bieganowski@ipan.lublin.pl
Frąc Magdalena134(81) 744 50 61 w. 156m.frac@ipan.lublin.pl
Józefaciuk GrzegorzB118(81) 744 50 61 w. 150g.jozefaciuk@ipan.lublin.pl
Lipiec Jerzy109(81) 744 50 61 w. 160j.lipiec@ipan.lublin.pl
Skierucha Wojciech202(81) 744 50 61 w. 125w.skierucha@ipan.lublin.pl
Sławiński Cezary18(81) 744 50 61 w. 101, w. 102c.slawinski@ipan.lublin.pl
Zdunek Artur19(81) 744 50 61 w. 103, w. 218a.zdunek@ipan.lublin.pl
Profesorowie InstytutuNr pokojuTelefonE-mail
Boguta PatrycjaB117(81) 744 50 61 w. 119p.warchulska@ipan.lublin.pl
Cybulska Justyna230(81) 744 50 61 w. 145j.cybulska@ipan.lublin.pl
Lamorski Krzysztof207(81) 744 50 61 w. 121k.lamorski@ipan.lublin.pl
Miś AntoniB111(81) 744 50 61 w. 178a.mis@ipan.lublin.pl
Nosalewicz Artur114(81) 744 50 61 w. 158a.nosalewicz@ipan.lublin.pl
Rusinek RobertB117(81) 744 50 61 w. 175r.rusinek@ipan.lublin.pl
Ryżak MagdalenaD102(81) 744 50 61 w. 124m.ryzak@ipan.lublin.pl
Stasiak MateuszB104(81) 744 50 61 w. 173m.stasiak@ipan.lublin.pl
Szewczuk-Karpisz KatarzynaB121(81) 744 50 61 w. 129k.szewczuk-karpisz@ipan.lublin.pl
Szymańska-Chargot Monika215(81) 744 50 61 w. 231m.szymanska@ipan.lublin.pl
Wiącek JoannaB127(81) 744 50 61 w. 181j.sykut@ipan.lublin.pl
AsystenciNr pokojuTelefonE-mail
Skic KamilB213b(81) 744 50 61 w. 148k.skic@ipan.lublin.pl
Kierownik Studiów DoktoranckichNr pokojuTelefonE-mail
Nosalewicz Artur114(81) 744 50 61 w. 158a.nosalewicz@ipan.lublin.pl
Sekretariat Studiów DoktoranckichNr pokojuTelefonE-mail
Mazur – Poździk Anna6(81) 744 50 61 w. 195a.mazur-pozdzik@ipan.lublin.pl
Rada NaukowaNr pokojuTelefonE-mail
Majewska Urszula6(81) 744 50 61 w. 195u.kotowska@ipan.lublin.pl
Pracownicy badawczo-techniczniNr pokojuTelefonE-mail
Beczek MichałD103(81) 744 50 61 w. 133m.beczek@ipan.lublin.pl
Gancarz MarekB112(81) 744 50 61 w. 208m.gancarz@ipan.lublin.pl
Goncharuk OlenaB115(81) 744 50 61 w.o.goncharuk@ipan.lublin.pl
Grygorczuk – Płaneta KatarzynaB119(81) 744 50 61 w. 167k.grygorczuk-planeta@ipan.lublin.pl
Guzenko NataliiaB116a(81) 744 50 61 w. 220n.guzenko@ipan.lublin.pl
Kaczmarska Adrianna232(81) 744 50 61 w. 144a.kaczmarska@ipan.lublin.pl
Kobyłka RafałB107(81) 744 50 61 w. 162r.kobylka@ipan.lublin.pl
Łukowski Mateusz Iwo212(81) 744 50 61 w. 191m.lukowski@ipan.lublin.pl
Mącik Mateusz112(81) 744 50 61 w. 204m.macik@ipan.lublin.pl
Mazur RafałD5(81) 744 50 61 w. 203r.mazur@ipan.lublin.pl
Pertile Giorgia108(81) 744 50 61 w. 206g.pertile@ipan.lublin.pl
Polakowski Cezary225(81) 744 50 61 w. 137c.polakowski@ipan.lublin.pl
Pylak Michał110(81) 744 50 61 w. 153m.pylak@ipan.lublin.pl
Rejman Jerzy135(81) 744 50 61 w. 152j.rejman@ipan.lublin.pl
Siedliska Anna210(81) 744 50 61 w. 212a.siedliska@ipan.lublin.pl
Siegieda Dominika112(81) 744 50 61 w. 204d.siegieda@ipan.lublin.pl
Siryk OlenaB116b(81) 744 50 61 w. 143o.siryk@ipan.lublin.pl
Pracownicy inżynieryjniNr pokojuTelefonE-mail
Ciempiel WioletaB124b(81) 744 50 61 w. 222w.babiak@ipan.lublin.pl
Budzeń Małgorzata209(81) 744 50 61 w. 189m.budzen@ipan.lublin.pl
Kubaczyński Adam116(81) 744 50 61 w. 135a.kubaczynski@ipan.lublin.pl
Kurzyna-Szklarek MagdalenaD10(81) 744 50 61 w. 213m.kurzyna-szklarek@ipan.lublin.pl
Pękala Patrycja215(81) 744 50 61 w. 231p.pekala@ipan.lublin.pl
Rafalska Adrianna116(81) 744 50 61 w. 135adrafalska@ipan.lublin.pl
Siemińska-Kuczer AnnaD2(81) 744 50 61 w. 202a.sieminska@ipan.lublin.pl
Sisodia Priyal135(81) 744 50 61 w. 152p.sisodia@ipan.lublin.pl
Turski Marcin133(81) 744 50 61 w. 149m.turski@ipan.lublin.pl
Wiącek DariuszB220(81) 74 450 61 w. 155d.wiacek@ipan.lublin.pl
Zawadzka Klaudia110(81) 744 50 61 w. 153k.zawadzka@ipan.lublin.pl
Kierownik Działu Obsługi BadańNr pokojuTelefonE-mail
Kondracka Beata7(81) 744 50 61 w. 107b.kondracka@ipan.lublin.pl
Główny SpecjalistaNr pokojuTelefonE-mail
Zdunek Jarosław8(81) 744 50 61 w. 179j.zdunek@ipan.lublin.pl
Starszy SpecjalistaNr pokojuTelefonE-mail
Pacek-Bieniek Agata8(81) 744 50 61 w. 179a.pacek-bieniek@ipan.lublin.pl
Kierownik Zespołu ds. ProjektówNr pokojuTelefonE-mail
Paul Grzegorz10(81) 744 50 61 w. 122g.paul@ipan.lublin.pl
Koordynator ds. ProjektówNr pokojuTelefonE-mail
Kumięga Anna9(81) 744 50 61 w. 116a.kumiega@ipan.lublin.pl
Wieczorek Anna9(81) 744 50 61 w. 116a.wieczorek@ipan.lublin.pl
Główny KsięgowyNr pokojuTelefonE-mail
Muzyka Agnieszka20(81) 744 50 61 w. 105a.muzyka@ipan.lublin.pl
Zastępca Głównego KsięgowegoNr pokojuTelefonE-mail
Kazanowska-Charytanowicz Aneta21(81) 744 50 61 w. 106a.kazanowska@ipan.lublin.pl
Samodzielny Księgowy ds. PłacNr pokojuTelefonE-mail
Sujka Aneta22(81) 744 50 61 w. 108a.sujka@ipan.lublin.pl
Samodzielny KsięgowyNr pokojuTelefonE-mail
Parakowska Renata21(81) 744 50 61 w. 106r.parakowska@ipan.lublin.pl
KsięgowyNr pokojuTelefonE-mail
Dziewulska Monika21(81) 744 50 61 w. 106m.dziewulska@ipan.lublin.pl
Zastępca Dyrektora ds. Administracyjno-EkonomicznychNr pokojuTelefonE-mail
Bronisz Emilia5(81) 744 50 61 w. 110e.bronisz@ipan.lublin.pl
Kierownik Zespołu ds. zamówień publicznychNr pokojuTelefonE-mail
Buchajczuk Ewa10(81) 744 50 61 w. 122e.buchajczuk@ipan.lublin.pl
Pracownicy ds. zamówień publicznychNr pokojuTelefonE-mail
Golian Izabela10A(81) 744 50 61 w. 216i.golian@ipan.lublin.pl
Sztuka Monika10A(81) 744 50 61 w. 216m.sztuka@ipan.lublin.pl
Starszy ReferentNr pokojuTelefonE-mail
Hamera Ewa4(81) 744 50 61 w. 109e.hamera@ipan.lublin.pl
Specjalista ds. zaopatrzeniaNr pokojuTelefonE-mail
Łucka Monika4(81) 744 50 61 w.109m.lucka@ipan.lublin.pl
Specjalista ds. informatycznychNr pokojuTelefonE-mail
Sitarz Krzysztof018(81) 74 450 61 w. 151k.sitarz@ipan.lublin.pl
Specjalista ds. Remontowo-Budowlanych i AdministracyjnychNr pokojuTelefonE-mail
Poleszak Piotr3(81) 744 50 61 w. 104p.poleszak@ipan.lublin.pl
Inspektor BHPNr pokojuTelefonE-mail
Zwierzchowski Andrzej25(81) 744 50 61 w. 100a.zwierzchowski@ipan.lublin.pl
Radca Prawny/Główny Specjalista ds. PersonalnychNr pokojuTelefonE-mail
Wiśniewska AnnaB124A(81) 744 50 61 w. 224a.wisniewska@ipan.lublin.pl
Samodzielne stanowisko ds. kadrNr pokojuTelefonE-mail
Czupryńska Lucyna22(81) 744 50 61 w. 108l.czuprynska@ipan.lublin.pl
Kierownik Działu – Sekretarz czasopisma "International Ahrophysics"Nr pokojuTelefonE-mail
Nosalewicz MagdalenaB114(81) 744 50 61 w. 115m.nosalewicz@ipan.lublin.pl
Redaktor Naczelny czasopisma "International Agrophysics"Nr pokojuTelefonE-mail
Horabik JózefB128(81) 744 50 61 w. 183j.horabik@ipan.lublin.pl
Starszy TechnikNr pokojuTelefonE-mail
Kulawiak IrenaB114(81) 744 50 61 w. 115i.kulawiak@ipan.lublin.pl
Sekretarz czasopisma "Acta Agrophysica"Nr pokojuTelefonE-mail
Pazur MarekB122(81) 744 50 61 w. 114m.pazur@ipan.lublin.pl
Asystent DyrektoraNr pokojuTelefonE-mail
Paszek Ewa18(81) 744 50 61 w. 101sekretariat@ipan.lublin.pl
Biblioteka – Główny SpecjalistaNr pokojuTelefonE-mail
Pazur MarekB122(81) 744 50 61 w. 114m.pazur@ipan.lublin.pl
Kierownik Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UENr pokojuTelefonE-mail
Stępniewski AndrzejB120(81) 744 50 61 w. 169a.stepniewski@ipan.lublin.pl
Starszy Specjalista Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UENr pokojuTelefonE-mail
Marszałowicz MichałB206(81) 744 50 61 w. 118m.marszalowicz@ipan.lublin.pl
Nowak SylwiaB206(81) 744 50 61 w. 118s.nowak@ipan.lublin.pl
Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych; Specjalista ds. Obronnych – Kancelaria TajnaNr pokojuTelefonE-mail
Rusinek RobertB117(81) 744 50 61 w. 175r.rusinek@ipan.lublin.pl
Inspektor ochrony danych osobowychNr pokojuTelefonE-mail
Krzysztof Kajdrowiczk.kajdrowicz@ipan.lublin.pl
X