Pracownicy

O Instytucie

Pracownicy

Print Friendly, PDF & Email
ProfesorowieNr pokojuTelefonE-mail
Baranowski Piotr204(81) 744 50 61 w. 161p.baranowski@ipan.lublin.pl
Bieganowski Andrzej021B(81) 744 50 61 w. 159a.bieganowski@ipan.lublin.pl
Brzezińska Małgorzata217(81) 744 50 61 w. 132m.brzezinska@ipan.lublin.pl
Frąc Magdalena134(81) 744 50 61 w. 156m.frac@ipan.lublin.pl
Horabik JózefB128(81) 744 50 61 w. 183j.horabik@ipan.lublin.pl
Józefaciuk Grzegorz116(81) 744 50 61 w. 150g.jozefaciuk@ipan.lublin.pl
Lipiec Jerzy109(81) 744 50 61 w. 160j.lipiec@ipan.lublin.pl
Molenda MarekB105(81) 744 50 61 w. 164m.molenda@ipan.lublin.pl
Skierucha Wojciech202(81) 744 50 61 w. 125w.skierucha@ipan.lublin.pl
Sławiński Cezary18(81) 744 50 61 w. 101, w. 102c.slawinski@ipan.lublin.pl
Zdunek Artur19(81) 744 50 61 w. 103a.zdunek@ipan.lublin.pl
Profesorowie InstytutuNr pokojuTelefonE-mail
Boguta Patrycja118(81) 744 50 61 w. 119p.warchulska@ipan.lublin.pl
Cybulska Justyna230(81) 744 50 61 w. 145j.cybulska@ipan.lublin.pl
Lamorski Krzysztof207(81) 744 50 61 w. 121k.lamorski@ipan.lublin.pl
Miś AntoniB111(81) 744 50 61 w. 178a.mis@ipan.lublin.pl
Nosalewicz Artur114(81) 744 50 61 w. 158a.nosalewicz@ipan.lublin.pl
Rusinek RobertB117(81) 744 50 61 w. 175r.rusinek@ipan.lublin.pl
Ryżak MagdalenaD102(81) 744 50 61 w. 124m.ryzak@ipan.lublin.pl
Stasiak MateuszB104(81) 744 50 61 w. 173m.stasiak@ipan.lublin.pl
Szymańska-Chargot Monika214(81) 744 50 61 w. 141m.szymanska@ipan.lublin.pl
Wiącek JoannaB127(81) 744 50 61 w. 181j.sykut@ipan.lublin.pl
AsystenciNr pokojuTelefonE-mail
Siecińska Joanna113(81) 744 50 61 w. 157j.wrobel@ipan.lublin.pl
Skic Kamil125(81) 744 50 61 w. 148k.skic@ipan.lublin.pl
Kierownik Studiów DoktoranckichNr pokojuTelefonE-mail
Nosalewicz Artur114(81) 744 50 61 w. 158a.nosalewicz@ipan.lublin.pl
Sekretariat Studiów DoktoranckichNr pokojuTelefonE-mail
Witkowska Monika6(81) 744 50 61 w. 195m.dziewulska@ipan.lublin.pl
Mazur – Poździk Anna6(81) 744 50 61 w. 195a.mazur-pozdzik@ipan.lublin.pl
Rada NaukowaNr pokojuTelefonE-mail
Majewska Urszula6(81) 744 50 61 w. 195u.kotowska@ipan.lublin.pl
DoktoranciNr pokojuTelefonE-mail
Ali Mohsin232(81) 744 50 61 w. 144m.ali@ipan.lublin.pl
Ciempiel WioletaB116b(81) 744 50 61 w. 217w.babiak@ipan.lublin.pl
Chibrikov Vadym232(81) 744 50 61 w. 144v.chibrikov@ipan.lublin.pl
Furtak Adam(81) 744 50 61a.furtak@ipan.lublin.pl
Głowacki PawełB116b(81) 744 50 61 w. 217p.glowacki@ipan.lublin.pl
Góra Radosław107(81) 744 50 61 w. 162r.gora@ipan.lublin.pl
Gryta Angelika117(81) 744 50 61 w. 139angryta@ipan.lublin.pl
Kaczmarska Adrianna232(81) 744 50 61 w. 144a.kaczmarska@ipan.lublin.pl
Kaczor Monika219(81) 744 50 61 w. 128m.kaczor@ipan.lublin.pl
Klimczyk Marta(81) 744 50 61m.klimczyk@ipan.lublin.pl
Kłosok KonradB116b(81) 744 50 61 w. 217k.klosok@ipan.lublin.pl
Krysa Martyna214(81) 744 50 61 w. 141m.krysa@ipan.lublin.pl
Kukowska Sylwia130(81) 744 50 61 w. 146s.kukowska@ipan.lublin.pl
Kutyrieva Nataliia233(81) 744 50 61 w. 233n.kutyrieva@ipan.lublin.pl
Maj Wiktoria110(81) 744 50 61 w. 153w.maj@ipan.lublin.pl
Marciniak Magdalena117(81) 744 50 61 w. 139m.marciniak@ipan.lublin.pl
Matczuk Dominika(81) 744 50 61d.matczuk@ipan.lublin.pl
Okoń Karolina113(81) 744 50 61 w. 157k.okon@ipan.lublin.pl
Pękala Patrycja214(81) 744 50 61 w. 141p.pekala@ipan.lublin.pl
Proc Kinga219(81) 744 50 61 w. 128k.proc@ipan.lublin.pl
Skorupka Maria(81) 744 50 61m.skorupka@ipan.lublin.pl
Rymarczyk Jan(81) 744 50 61j.rymarczyk@ipan.lublin.pl
Szpilska Klaudia110(81) 744 50 61 w. 153kszpilska@ipan.lublin.pl
Szymczak Tomasz(81) 744 50 61t.szymczak@ipan.lublin.pl
Wajs JustynaB129(81) 744 50 61 w. 188j.gorminska@ipan.lublin.pl
Wesołowska Monika204(81) 744 50 61 w. 161m.wesolowska@ipan.lublin.pl
Pracownicy badawczo-techniczniNr pokojuTelefonE-mail
Adamczuk Agnieszka117(81) 744 50 61 w. 139a.adamczuk@ipan.lublin.pl
Beczek MichałD103(81) 744 50 61 w. 133m.beczek@ipan.lublin.pl
Gancarz MarekB112(81) 744 50 61 w. 208m.gancarz@ipan.lublin.pl
Goncharuk OlenaB214(81) 744 50 61 w. 174ogoncharuk@ipan.lublin.pl
Grygorczuk – Płaneta Katarzyna130(81) 744 50 61 w. 146k.grygorczuk-planeta@ipan.lublin.pl
Kobyłka RafałB107(81) 744 50 61 w. 162r.kobylka@ipan.lublin.pl
Kyrychenko-Babko Maryna219(81) 744 50 61 w. 128mkirichenko@ipan.lublin.pl
Łukowski Mateusz Iwo212(81) 744 50 61 w. 191m.lukowski@ipan.lublin.pl
Mącik Mateusz112(81) 744 50 61 w. 204m.macik@ipan.lublin.pl
Pylak Michał110(81) 744 50 61 w. 153m.pylak@ipan.lublin.pl
Rejman Jerzy135(81) 744 50 61 w. 152j.rejman@ipan.lublin.pl
Siedliska Anna210(81) 744 50 61 w. 212a.siedliska@ipan.lublin.pl
Siegieda Dominika112(81) 744 50 61 w. 204d.siegieda@ipan.lublin.pl
Siryk OlenaB214(81) 744 50 61 w. 174osiryk@ipan.lublin.pl
Tomczyk Agnieszka130(81) 744 50 61 w. 146a.tomczyk@ipan.lublin.pl
Welc RenataB116a(81) 744 50 61 w. 220r.welc@ipan.lublin.pl
Pracownicy inżynieryjniNr pokojuTelefonE-mail
Bańda MaciejB129(81) 744 50 61 w. 188m.banda@ipan.lublin.pl
Budzeń Małgorzata209(81) 744 50 61 w. 189m.budzen@ipan.lublin.pl
Krekora MagdalenaB116b(81) 744 50 61 w. 143m.krekora@ipan.lublin.pl
Kubaczyński Adam216(81) 744 50 61 w. 135a.kubaczynski@ipan.lublin.pl
Kurzyna-Szklarek MagdalenaD10(81) 744 50 61 w. 213m.kurzyna-szklarek@ipan.lublin.pl
Mazur RafałD5(81) 744 50 61 w. 203r.mazur@ipan.lublin.pl
Pękala Patrycja214(81) 744 50 61 w. 141p.pekala@ipan.lublin.pl
Pertile Giorgia108(81) 744 50 61 w. 206g.pertile@ipan.lublin.pl
Polakowski Cezary228(81) 744 50 61 w. 137c.polakowski@ipan.lublin.pl
Proc Kinga219(81) 744 50 61 w. 128k.proc@ipan.lublin.pl
Rafalska Adrianna218(81) 744 50 61 w. 221adrafalska@ipan.lublin.pl
Siemińska-Kuczer AnnaD2(81) 744 50 61 w. 202asieminska@ipan.lublin.pl
Szpilska Klaudia110(81) 744 50 61 w. 153kszpilska@ipan.lublin.pl
Turski Marcin133(81) 744 50 61 w. 149m.turski@ipan.lublin.pl
Wiącek DariuszB218(81) 74 450 61 w. 155d.wiacek@ipan.lublin.pl
Pracownicy techniczniNr pokojuTelefonE-mail
Berus Wojciech216(81) 744 50 61 w. 135wberus@ipan.lublin.pl
Gajecka Agnieszka133(81) 744 50 61 w. 149a.gajecka@ipan.lublin.pl
Gibała KarolinaD5(81) 744 50 61 w. 203kgibala@ipan.lublin.pl
Mazurek Marcin237(81) 744 50 61 w. 215m.mazurek@ipan.lublin.pl
Okoń Karolina113(81) 744 50 61 w. 157k.okon@ipan.lublin.pl
Piotrowicz RafałD 02(81) 744 50 61 w. 202r.piotrowicz@ipan.lublin.pl
Supryn Grażyna241(81) 744 50 61 w. 126g.supryn@ipan.lublin.pl
Szymańska MarlenaB124b(81) 744 50 61 w. 222mrszymanska@ipan.lublin.pl
Tyśkiewicz Karolina133(81) 744 50 61 w. 149k.tyskiewicz@ipan.lublin.pl
Ziarkowska Anna(81) 744 50 61 w.a.ziarkowska@ipan.lublin.pl
Żytek Aleksandra124B(81) 744 50 61 w. 222a.zytek@ipan.lublin.pl
Kierownik Działu Obsługi BadańNr pokojuTelefonE-mail
Kondracka Beata7(81) 744 50 61 w. 107b.kondracka@ipan.lublin.pl
Główny SpecjalistaNr pokojuTelefonE-mail
Zdunek Jarosław8(81) 744 50 61 w. 179j.zdunek@ipan.lublin.pl
Starszy SpecjalistaNr pokojuTelefonE-mail
Pacek-Bieniek Agata8(81) 744 50 61 w. 179a.pacek-bieniek@ipan.lublin.pl
Kierownik Zespołu ds. ProjektówNr pokojuTelefonE-mail
Paul Grzegorz10(81) 744 50 61 w. 122g.paul@ipan.lublin.pl
Koordynator ds. ProjektówNr pokojuTelefonE-mail
Kumięga Anna9(81) 744 50 61 w. 116a.kumiega@ipan.lublin.pl
Wieczorek Anna9(81) 744 50 61 w. 116a.wieczorek@ipan.lublin.pl
Główny KsięgowyNr pokojuTelefonE-mail
Muszyńska Grażyna20(81) 744 50 61 w. 105g.muszynska@ipan.lublin.pl
Zastępca Głównego KsięgowegoNr pokojuTelefonE-mail
Kazanowska-Charytanowicz Aneta21(81) 744 50 61 w. 106a.kazanowska@ipan.lublin.pl
Muzyka Agnieszka21(81) 744 50 61 w. 106a.muzyka@ipan.lublin.pl
Samodzielny Księgowy ds. PłacNr pokojuTelefonE-mail
Sujka Aneta22(81) 744 50 61 w. 108a.sujka@ipan.lublin.pl
Samodzielny KsięgowyNr pokojuTelefonE-mail
Parakowska Renata21(81) 744 50 61 w. 106r.parakowska@ipan.lublin.pl
Zastępca Dyrektora ds. Administracyjno-EkonomicznychNr pokojuTelefonE-mail
Bronisz Emilia5(81) 744 50 61 w. 110e.bronisz@ipan.lublin.pl
Kierownik Zespołu ds. zamówień publicznychNr pokojuTelefonE-mail
Buchajczuk Ewa10(81) 744 50 61 w. 122e.buchajczuk@ipan.lublin.pl
Pracownicy ds. zamówień publicznychNr pokojuTelefonE-mail
Golian Izabela10A(81) 744 50 61 w. 216i.golian@ipan.lublin.pl
Sztuka Monika10A(81) 744 50 61 w. 216m.sztuka@ipan.lublin.pl
Starszy ReferentNr pokojuTelefonE-mail
Hamera Ewa4(81) 744 50 61 w. 109e.hamera@ipan.lublin.pl
Specjalista ds. zaopatrzeniaNr pokojuTelefonE-mail
Łucka Monika4(81) 744 50 61 w.109m.lucka@ipan.lublin.pl
Specjalista ds. informatycznychNr pokojuTelefonE-mail
Sitarz Krzysztof018(81) 74 450 61 w. 151k.sitarz@ipan.lublin.pl
Specjalista ds. Remontowo-Budowlanych i AdministracyjnychNr pokojuTelefonE-mail
Poleszak Piotr3(81) 744 50 61 w. 104p.poleszak@ipan.lublin.pl
Inspektor BHPNr pokojuTelefonE-mail
Zwierzchowski Andrzej25(81) 744 50 61 w. 100a.zwierzchowski@ipan.lublin.pl
Radca Prawny/Główny Specjalista ds. PersonalnychNr pokojuTelefonE-mail
Wiśniewska AnnaB124A(81) 744 50 61 w. 224a.wisniewska@ipan.lublin.pl
Samodzielne stanowisko ds. kadrNr pokojuTelefonE-mail
Czupryńska Lucyna22(81) 744 50 61 w. 108l.czuprynska@ipan.lublin.pl
Kierownik Działu – Sekretarz czasopisma International AhrophysicsNr pokojuTelefonE-mail
Nosalewicz MagdalenaB114(81) 744 50 61 w. 115m.nosalewicz@ipan.lublin.pl
Starszy TechnikNr pokojuTelefonE-mail
Kulawiak IrenaB114(81) 744 50 61 w. 115i.kulawiak@ipan.lublin.pl
Sekretarz czasopisma Acta AgrophysicaNr pokojuTelefonE-mail
Pazur MarekB122(81) 744 50 61 w. 114m.pazur@ipan.lublin.pl
Asystent DyrektoraNr pokojuTelefonE-mail
Paszek Ewa18(81) 744 50 61 w. 101sekretariat@ipan.lublin.pl
Biblioteka – Główny SpecjalistaNr pokojuTelefonE-mail
Pazur MarekB122(81) 744 50 61 w. 114m.pazur@ipan.lublin.pl
Kierownik Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UENr pokojuTelefonE-mail
Stępniewski AndrzejB120(81) 744 50 61 w. 169a.stepniewski@ipan.lublin.pl
Starszy Specjalista Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UENr pokojuTelefonE-mail
Marszałowicz MichałB206(81) 744 50 61 w. 118m.marszalowicz@ipan.lublin.pl
Specjalista Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UENr pokojuTelefonE-mail
Nowak SylwiaB206(81) 744 50 61 w. 118s.nowak@ipan.lublin.pl
Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych; Specjalista ds. Obronnych – Kancelaria TajnaNr pokojuTelefonE-mail
Rusinek RobertB117(81) 744 50 61 w. 175r.rusinek@ipan.lublin.pl
Inspektor ochrony danych osobowychNr pokojuTelefonE-mail
Krzysztof Kajdrowiczk.kajdrowicz@ipan.lublin.pl
X