BioPhys Spring 2014

maj, 2014

17majallday19czealldayBioPhys Spring 2014

Czas

Maj 17 (Sobota) - Czerwiec 19 (Czwartek)

Miejsce

Nitra, Slovakia

Szczegóły wydarzenia

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w 13. Międzynarodowych Warsztatach dla Młodych Naukowców  „BioPhys Spring 2014” w dniach 17-19 czerwca 2014 roku w Nitrze. Warsztaty organizowane są przez Katedrę Fizyki Słowackiego Uniwersytetu Rolniczego w Nitrze wraz z Instytutem Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego w Lublinie.

Głównym celem warsztatów jest głębsze zrozumienie procesów fizycznych zachodzących w układach biologicznych, rolniczych i w żywności. Ponadto warsztaty łączą dwa podstawowe zadania międzynarodowego spotkania: wymianę doświadczeń zawodowych oraz integrację młodych ludzi z różnych krajów. Serdecznie zapraszamy młodych naukowców do udziału w warsztatach oraz do przedstawiania wyników swoich badań w zakresie zastosowania fizycznych metod badań w rolnictwie, biologii lub naukach przyrodniczych. Warsztaty organizowane są w języku angielskim, bez żadnej opłaty. Jednostronicowe streszczenia doniesień opublikowane zostaną w książce „Book of Abstracts of the BPS 2014 Workshop”.

Prosimy o dokonanie rejestracji i przesłanie abstraktów do dnia 25 kwietnia 2014 roku na adres j.szerement@ipan.lublin.pl

X