Zjazd fizyków polskich

wrzesień, 2011

04wrzallday08alldayZjazd fizyków polskich

Czas

wrzesień 4 (Niedziela) - 8 (Czwartek)

Szczegóły wydarzenia

4-9 września 2011 w Lublinie odbędzie się „XLI Zjazd Fizyków Polskich”, organizowany przez Lubelski Oddział Polskiego Towarzystwa Fizycznego.
Po raz pierwszy, na tym najważniejszym spotkaniu polskich fizyków jest zaplanowana samodzielna sesja specjalistyczna „AGROFIZYKA”, jako wyjazdowe spotkanie uczestników Zjazdu w Instytucie Agrofizyki PAN, 5 września 2011 od godz. 16.00.

Podczas sesji „AGROFIZYKA” zostaną przedstawione zgłoszone referaty i postery. Zostaną także zaprezentowane najnowsze laboratoria Instytutu.
Do udziału w sesji zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką agrofizyczną, chętnych do dyskusji a także zapoznania się z ofertą laboratoryjną Instytutu Agrofizyki, www.ipan.lublin.pl

Szczególne zaproszenie kierujemy do wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy naukowej, poszerzeniem tematyki dydaktycznej – na różnym poziomie, a także rozwinięciem działań innowacyjnych.

Instytut jako gospodarz sesji oferuje swoje dotychczasowe doświadczenie wraz z bazą badawczą do zainicjowania nowych kontaktów a także rozwoju istniejącej współpracy.

Jest to duże wyzwanie. Agrofizyka pojawia się po raz pierwszy na zjeździe fizyków.
Chcielibyśmy dobrze wypaść przedstawiając nie tylko najważniejsze osiągnięcia Instytutu ale także tych wszystkich, którzy identyfikują się z tematyką agrofizyczną.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w specjalistycznej sesji „AGROFIZYKA” podczas XLI Zjazdu Fizyków Polskich prosimy o przesłanie propozycji prezentacji ustnych i plakatowych.
Zgłoszenia udziału w sekcji przyjmuje mgr Beata Kondracka:
b.kondracka@ipan.lublin.pl

Więcej informacji o Zjeździe

Z pozdrowieniami i zaproszeniem do udziału w naszej sesji agrofizycznej,

Krystyna Konstankiewicz, konst@ipan.lublin.pl
Koordynator sesji specjalistycznej „Agrofizyka”
podczas XLI Zjazdu Fizyków Polskich

X