Zakład Badań Systemu Gleba-Roślina

Zespół

ProfesorowieNr pokojuTelefonE-mail
Frąc Magdalena134(81) 744 50 61 w. 156m.frac@ipan.lublin.pl
Lipiec Jerzy109(81) 744 50 61 w. 160j.lipiec@ipan.lublin.pl
Profesorowie InstytutuNr pokojuTelefonE-mail
Cybulska Justyna230(81) 744 50 61 w. 145j.cybulska@ipan.lublin.pl
Nosalewicz Artur114(81) 744 50 61 w. 158a.nosalewicz@ipan.lublin.pl
AdiunkciNr pokojuTelefonE-mail
Gryta Agata107(81) 744 50 61 w. 207a.gryta@ipan.lublin.pl
Oszust Karolina108(81) 744 50 61 w. 206k.oszust@ipan.lublin.pl
Panek Jacek107a(81) 744 50 61 w. 207j.panek@ipan.lublin.pl
Siczek Anna111(81) 744 50 61 w. 154a.siczek@ipan.lublin.pl
AsystenciNr pokojuTelefonE-mail
Siecińska Joanna113(81) 744 50 61 w. 157j.wrobel@ipan.lublin.pl
Kierownik Studiów DoktoranckichNr pokojuTelefonE-mail
Nosalewicz Artur114(81) 744 50 61 w. 158a.nosalewicz@ipan.lublin.pl
DoktoranciNr pokojuTelefonE-mail
Klimczyk Marta(81) 744 50 61m.klimczyk@ipan.lublin.pl
Okoń Karolina113(81) 744 50 61 w. 157k.okon@ipan.lublin.pl
Rymarczyk Jan(81) 744 50 61j.rymarczyk@ipan.lublin.pl
Szpilska Klaudia110(81) 744 50 61 w. 153kszpilska@ipan.lublin.pl
Pracownicy badawczo-techniczniNr pokojuTelefonE-mail
Mącik Mateusz112(81) 744 50 61 w. 204m.macik@ipan.lublin.pl
Pylak Michał110(81) 744 50 61 w. 153m.pylak@ipan.lublin.pl
Rejman Jerzy135(81) 744 50 61 w. 152j.rejman@ipan.lublin.pl
Siegieda Dominika112(81) 744 50 61 w. 204d.siegieda@ipan.lublin.pl
Pracownicy inżynieryjniNr pokojuTelefonE-mail
Pertile Giorgia108(81) 744 50 61 w. 206g.pertile@ipan.lublin.pl
Szpilska Klaudia110(81) 744 50 61 w. 153kszpilska@ipan.lublin.pl
Turski Marcin133(81) 744 50 61 w. 149m.turski@ipan.lublin.pl
Pracownicy techniczniNr pokojuTelefonE-mail
Gajecka Agnieszka133(81) 744 50 61 w. 149a.gajecka@ipan.lublin.pl
Okoń Karolina113(81) 744 50 61 w. 157k.okon@ipan.lublin.pl
Tyśkiewicz Karolina133(81) 744 50 61 w. 149k.tyskiewicz@ipan.lublin.pl
X